Otevírací doba: Po-Pá od 13:30 do 21:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

Zichovec Vánočka 13° Session IPA 0.75 l sklo

Svěží a lehce pitelná session IPA, která se od ostatních vánočních piv liší svojí nižší stupňovitostí.

Skladem
Kód: 4509
139 Kč
Kategorie: Pivovar Zichovec

Abychom vás na Vánoce nezásobili pouze těmi nejsilnějšími pivy, vaříme pro vás i Vánočku, lehkou IPA, elegantně chmelenou primárně chmely Galaxy a Cashmere, které přináší příjemné tóny citrusů, peckovin a dalších druhů zralého ovoce. Vánočka je díky vyššímu prokvašení krásně lehoučká a tak vám skvěle poslouží jako osvěžení při smažení řízků nebo při rozpálených debatách nad štědrovečerním stolem.

Naše vánoční Session IPA Vánočka je vyrobena jako pocta svému pivnímu stylu. Jde o lehkou a velmi snadno pitelnou IPA, kterou můžete pít ve větším množství bez obav, že si u slavnostní večeře ukrojíte ostudu. Chmelení pak už tak lehké není, trojice chmelů EldoradoGalaxy a Cashmere se díky bohatému chmelení za studena opravdu výrazně podepisují na voňavosti, kterou si snadno spletete s daleko silnějšími IPA z naší dílny. 

750 ml, alkohol 5,5 % obj.

Alergeny:
Ječné slady