Otevírací doba: Po-Pá od 12:30 do 20:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

Zichovec Rohlíček 20° Milk stout s vanilkovými lusky a laktózou 0.75 l sklo

Tekutá verze vanilkových rohlíčků v podobě imperiálního stoutu, který je plný pražených sladů, ovesných vloček a vanilky z Madagaskaru. 

Abychom vám v tekuté formě přiblížili chuť toho asi nejslavnějšího vánočního cukroví, uvařili jsme hutný a silný milk stout. Stout s laktózou není žádný výmysl moderní doby, vyrábí se už sto let a má to důvod – laktóza, mléčný cukr, je pro pivní kvasinky nekvasitelná a tak si pivo zanechá vyšší sladkost. Přídavek velkého množství vanilky a kakaových bobů dotváří celkový úmysl a Rohlíček tak bude skvělým partnerem k cukroví vaší babičky.

Skladem
Kód: 4506
189 Kč 179 Kč 23,87 Kč / 100 ml
Kategorie: Pivovar Zichovec
636 zichovec vanoce 2020 web 10
Novinka Tip
189 Kč

Jaké je vaše nejoblíbenější vánoční cukroví? Naše jednoznačně vanilkové rohlíčky! Jejich tekutou verzi můžete ochutnat v podobě imperiálního stoutu, který je plný pražených sladů, ovesných vloček a vanilky z Madagaskaru.

Pečení cukroví je již neodmyslitelná vánoční tradice. Stejně tak je pro nás už jistotou vám každý rok přinést naší pivní podobu vánočních sladkostí. Recept našeho rohlíčku je založen na bohatém základu tmavých sladů, který jsme zjemnili přídavkem vanilkových lusků a laktózy. Laktóza je oddělený mléčný cukr, který je díky své komplexitě pro standardní pivní kvasinky nekvasitelný a tak se postará o spolehlivě sladší a krémovější tělo. Jemnou chuť našeho rohlíčku si nejvíc užijete v křesle při sledování vašich nejoblíbenějších vánočních filmů. 

750 ml, alkohol 9 % obj. 

Alergeny:
Ječné slady, ovesné vločky, pšeničné slady, laktóza

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: