Otevírací doba: Po-Pá od 13:30 do 21:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

Zichovec Nadílka 20° DDH Double NEIPA 0.75 l sklo

Silná a výrazná Double Dry Hopped Double New England IPA. Jemné sametové tělo, intenzivní ovocná a šťavnatá chuť! Nadílka je po okraj plná extrémně voňavých chmelů Amarillo a Mosaic, které báječně voní po tropickém ovoci, melounech,  peckovinách, prostě přesně těmi všemi vůněmi, pro které jsme všichni tomuto pivnímu stylu propadli.

 

 

Skladem
Kód: 4518
189 Kč
Kategorie: Pivovar Zichovec

Jakou nadílku asi letos dostanete pod stromeček? Pokud chcete, můžete si sami nadělit tu naší. Po roce opět přinášíme Nadílku, silnou a výraznou Double Dry Hopped Double New England IPA. Jemné sametové tělo, intenzivní ovocná a šťavnatá chuť! 

Nadílku jsme i tento rok uvařili jako dvacetistupňovou New England IPA, ve které můžete ochutnat známé aromatické chmely Mosaic a Amarillo. Výsledná chuť je tak plná chutí peckovin jako meruňky a broskve, ale i žlutého melounu a více druhů exotického ovoce.

 

Chmel Amarillo nepoužíváme tak často, přestože je to jeden z deseti nejčastěji používaných amerických chmelů. Proslavil se díky extrémně vysokému obsahu aromatických olejů, zejména Myrcenu, ve kterém drží úplné prvenství. Díky tomu byl dlouho nejžádanějším a nejdražším chmelem na světě. V cenovém prvenství už byl dávno nahrazen modernějšími odrůdami, jeho jedinečný charakter ovšem zůstává perfektní pro šťavnaté IPA.

750 ml, alkohol 9 % obj.

Alergeny:
Ječné a pšeničné slady, ovesné vločky.