Otevírací doba: Po-Pá od 12:30 do 20:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

Zichovec I'm Waiting Here 17° NEIPA 0.75 l sklo

NEIPA s čerstvým chmelem Idaho 7 se 7% alkoholu.

Skladem
Kód: 5520
169 Kč 159 Kč 21,20 Kč / 100 ml
Kategorie: Pivovar Zichovec
im waiting
Novinka
169 Kč

S velkou hrdostí představujeme kolaborační várku s americkým spolkem pěstitelů chmelů Yakima Chief Hops. Jednochmelová New England IPA s použitím chmelu Idaho 7 přímo od zdroje. Neuvěřitelně voňavý, ovocný a pryskyřičný charakter.

Yakima Chief Hops je jednou z nejdůležitějších entit v oblasti pěstování a šlechtění chmelů v USA a je jedním z nejzásadnějších důvodů, proč jsou dnes americké chmely považované za vrchol světové pěstitelské snahy. Yakima sdružuje malé rodinné producenty a ty spojuje s řemeslnými pivovary, jejich chmely tak nejsou produktem velkofarem, ale malých rodinných statků. Kromě zaštiťování malých pěstitelů se Yakima hluboce zabývá i šlechtěním nových odrůd a do řad jejich chmelových výtvorů se řadí velká jména jako Mosaic, Simcoe, Amarillo, Ekuanot nebo dnes často skloňované Sabro. Yakima si své partnery vybírá velmi pečlivě a fakt, že jsme prvním českým pivovarem, který má příležitost s nimi úzce spolupracovat, pro nás nesmírně moc znamená.

Pro naší spolupráci na I’m Waiting Here jsme od Yakima dostali čerstvou sklizeň Idaho 7, velmi zajímavého mnohoúčelového chmelu, který se vám vryje pod kůži svým silně ovocným, citrusovým a tropickým aromatem spojeným s extrémně pryskyřičnou vůní, která připomíná vůni chmelové šišky drcené mezi prsty. Idaho 7 je opravdu unikátním chmelem, protože původně nebyl vyšlechtěn, ale jen nalezen a tak není znám jeho původ, jeho charakter si získal mnoho sládků a pivních nadšenců. Tahle IPA vám jeho chuť zprostředkuje v jeho naprosté surovosti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: