Otevírací doba: Po-Pá od 12:30 do 20:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

Falkenštejn svižnej Emil APA 9° 0,75l

Skladem
Kód: 3129
Značka: Falkenštejn
99 Kč 13,20 Kč / 100 ml
Kategorie: Pivovar Falkenštejn
Alkohol (%): 3
EBU: 15
IBU: 40
Objem (ml): 750
Pivní styl: APA
Stupňovitost:

Svižnej Emil je svrchně kvašené pivo typu American pale ale uvařené ze tří druhů sladu a chmelené českou odrůdou Harmonie a americkou odrůdou Citra. Svěží pivo s nižším obsahem alkoholu vhodné pro pití v horkých letních dnech. Vařeno při příležitosti Cross Parkmaratonu, akce, které je Pivovar Falkenštejn partnerem.

Pivní Styl: APA
Druh kvašení: svrchní
Objem: 0,75l
Obsah alkoholu: 3%
Hořkost IBU: 40
Barva EBU: 15
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Chmely: Harmonie, Citra
Slady:
Ostatní suroviny:
Nefitrované a nepasterované
Uzávěr: korunkový
Obal: sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Otevřením Pivovaru Falkenštejn v srpnu roku 2013 byla obnovena po mnoha desítkách let tradice vaření piva ve městě Krásná Lípa, jež se nachází na pomezí Českosaského Švýcarska a Lužických hor. Ve starém krásnolipském pivovaru (Brauerei Schönlinde) se přestalo vařit po II. světové válce a jeho objekt byl zbourán v 60. letech 20 st. Nový pivovar jsme přenesli přímo do centra města na Křinické náměstí, do bývalého měšťanského domu, který dříve sloužil jako zájezdní hostinec, kulturní centrum nebo dokonce jako banka v době průmyslové revoluce.