Otevírací doba: Po-Pá od 12:30 do 20:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

CLOCK Tripel Penetration 20° 0,75l

Expirace 2020

Skladem
Kód: 627
Značka: Clock
149 Kč 99 Kč 13,20 Kč / 100 ml
Kategorie: Pivovar Clock
Alkohol (%): 9,2
Objem (ml): 750
Pivní styl: Triple
Stupňovitost: 20°
clock censored
Akce
149 Kč

Světle zlatá barva, bílá pěna a lehce zakalené tělo. Kořenité aroma, které se mísí s vůní tropického ovoce a alkoholem. Hluboce prokvašené lehké tělo a vyšší říz. Alkoholová linka propojuje kořenité tóny Tripelu a ovocnost chmele Galaxy, který je použitý na studené chmelení. Pivo vzniklo v kooperaci pivovarů Clock a Falkon.

Pivní Styl: Tripel
Druh kvašení: svrchní
Legislativní označení: svrchně kvašené speciální světlé pivo
Objem (ml): 0,75l
Obsah alkoholu: 9,2%
Hořkost IBU: 48
Barva EBU: 10
Složení: Voda, ječný slad, chmel, pivovarské kvasnice. Obsahuje lepek.
Chmely:
Slady:
Ostatní suroviny: voda, ječný slad, cukr, upravený chmel
Nefitrované a nepasterované
Uzávěr: korunkový
Obal: sklo

 

 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Vaříme z vody, sladu, chmele a kvasnic. Nic víc dobré pivo nepotřebuje. Suroviny vybíráme s ohledem na nekompromisní kvalitu tak, aby každý pivní styl obsahoval to, co má. Používáme potštejnskou vodu z hlubinného vrtu nedaleko obce. Složení je perfektní pro širokou škálu pivních stylů. Dvorním dodavatelem sladu pro náš pivovar je humnová sladovna v Kounicích, která produkuje plzeňský, mnichovský a pšeničný slad. Slady typu Pale Ale, různé druhy karamelových a pražených nám dodává bamberská sladovna Weyermann. Pro české spodně kvašené ležáky a pšeničná piva používáme žatecké chmely - konkrétně poloranný červeňák a premiant. Svrchně kvašená piva si žádají širší škálu chmelů - máme k dispozici chmely britské, americké, australské a novozélandské. Pracujeme s různými kmeny tak, abychom dosáhli co nejlepších výsledků. Pro každý pivní styl vybíráme ten nejvhodnější typ kvasinek.