Otevírací doba: Po-Pá od 12:30 do 20:30 Adresa: Čestmírova 5, Praha 4 Kontakt: +420 739437507 E-mail: pivkupectvi@seznam.cz Pro odeslání objednávky musíte být a souhlasit, že jste starší 18 let.

2x Voucher á 300,- Kč

KRIZE JE ČAS INVESTIC. CO INVESTOVAT 500 A ZÍSKAT O STOVKU VÍC?

Skladem
Kód: 5103
500 Kč
2x Voucher á 300,- Kč
Akce Novinka Tip
ZdarmaZdarma

Milí hosté, štamgasti, přátelé,
ti z vás, kteří nás navštěvují pravidelně už několik let, nepochybně znají naši vnitroblokovou zahrádku. Někteří si ji dokonce vybaví o pár stolů větší. Naše zahrádka, podobně jako my všichni, pamatuje lepší časy. Stoly jsou rozviklané a podlaha se propadá. Věříme (a hlavně doufáme), že během léta bude možné otevřít právě venkovní terasy, proto máme chuť tu naši udělat co nejútulnější. Větší rekonstrukce sice byla v plánu už delší dobu, jenže poslední rok nebyl zrovna jednoduchý, a tak nemáme dostatek prostředků na takovou stavební proměnu.
Proto bychom chtěli každého z vás, kdo se k nám opětovně vracel a rád by se u nás znovu stavil, požádat o podporu.  Ale zároveň chceme, abyste z toho něco měli i vy.
Co jsme se tedy rozhodli udělat?  Můžeme to nazvat jako „Sbírka na Zlý Časy“. Každý, kdo by měl zájem, může přispět 500 Kč. A co za to dostane? Dvě poukázky dohromady v hodnotě 600 Kč do hospůdky nebo pivkupectví.
Ceníme si každého hosta, kterému se u nás líbí a třeba se i rád vrací. Snad se zase co nejdříve setkáme a popovídáme si všichni u půllitru dobrýho pivka!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: